Realizacje

Skupiamy się na firmach

Dahua, Hikvision, Axis, DNR

Prekursorem i marka wiodącą jest Axis dająca najnowsze rozwiązania i wyznaczająca trendy na świecie. Axis jest głównie do zastosowań profesjonalnego Monitoringu. Kamery i sprzęt do specjalnych zastosowań militarnych i ochrony granic, medycyny i szkolnictwa. Przeznaczony głównie dla dużych i średnich przedsiębiorstw, lotnisk jak i wielkich instalacji typu Smart City. Istnieje mozli iść łączenia różnych systemów wizyjnych starych i nowych systemów w jeden dodając do tego inteligentna analitykę obrazu ale i dzwieku, zachowań, rozpoznawania twarzy.

 

https://www.axis.com

Najczęściej stosowanym przez naszą firmę są systemy monitoringu Dahua ze względu na kompleksowość usług jakie dostarcza firma tj łączymy systemy kamer z videofonowymi w jednej aplikacji co upraszcza i ułatwia korzystanie przez naszych Klientów. Polecamy go dla klientów indywidualnych i małych przedsiębiorstw. Firma posiada serie produktów bardzo profesjonalnych.

 

Urządzenia w pełnej gamie od czujników do serwerów umożliwia dostosowanie oferty do potrzeb Klientów. Ogromne doświadczenie w dziedzinie monitoringu i systemów zabezpieczeń ochrony mienia.

 

https://www.dahuasecurity.com

Hikvision będący od wielu lat na rynku posiada niezawodne urządzenia zwracających uwagę na bezpieczeństwo, niezawodność. Firma posiada również produkty z serii pro.

 

https://www.hikvision.com

DNR to marka kamer budżetowych na których również można stworzyć ciekawy monitoring w niższej cenie przy zastosowaniu kamer stałopozycyjnych oraz głowic obrotowych.

 

http://www.cam-pol.pl